У підсумках року броварським поліцейським нагадали про ввічливість та дисципліну

Новини 13 Січ. 2017 р., 12:28 57

Днями у Броварському відділі поліції відбулася нарада, на якій обговорювали підсумки роботи за 2016 рік. У нараді взяли участь очільник Броварської прокуратури Андрій Котяш, начальник Броварської поліції Олег Янчинський, а також керівники структурних підрозділів та особовий склад відділу. Про це повідомляється на сторінці Броварського відділу поліції у Facebook.

Олег Янчинський, який першим взяв слово, акцентував увагу на проблемних моментах та питаннях, які мали розглянути на нараді. Продовжили доповідь керівники підрозділів. У ході наради кожен працівник отримав оцінку своєї праці. Присутні заслухали тих, хто не в повній мірі впорався з виконанням службових обов’язків.

Керівник Броварської прокуратури Андрій Котяш зазначив, що співробітники правоохоронних структур повинні в першу чергу дотримуватися законності у розслідуванні кримінальних проваджень. Усі недоліки та проблемні моменти, про які зазначалося в ході обговорення, мають бути якнайшвидше усунені.

Олег Янчинський наприкінці наради наголосив на дотриманні дисципліни законності та ввічливому ставленні до громадян, а також визначив терміни для усунення існуючих недоліків.

Фото — Броварський відділ поліції у Facebook.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018