У Погребах відбувся земельний аукціон

Новини, Новини Броварщини 11 Лип. 2017 р., 16:04 172

11 липня на земельні торги, які стали можливими завдяки розробці детального плану території,  виставили дві земельні ділянки.

Перший лот — продаж  земельної  ділянки у 1000 кв. метрів  по вулиці Єдності у Погребах для будівництва та обслуговування об’єктів торгівлі, яка 12 років була в оренді. Стартова ціна лоту — 302 тисячі 866 гривень. Брали участь два учасники. У результаті торгів переможець, який усі ці роки був орендарем та справно платив орендну плату, придбав її за 318 тисяч 9 гривень.

Другий лот — право на восьмирічну оренду земельної ділянки  розміром  у 5,8 гектарів для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Ділянка розташована по вулиці Паркова. До речі, це перша для Погребів саме багатоквартирна забудова, що передбачено генпланом.

Заявлена стартова ціна земельної ділянки — 313 тисяч 625 гривень. В аукціоні взяли участь три учасники. У результаті шести кроків на торгах ціна зросла до 349 тисяч 692 гривень. Саме ця цифра і була оголошена переможною.

Отже, вдало провівши перші земельні торги, а пройшли вони загалом спокійно і ні в кого не викликали ніяких нарікань,  бюджет села Погреби поповнився на суму понад 660 тисяч гривень.

«Я вважаю, що вдале проведення торгів — це наша перемога, дуже вдалий і потрібний крок для майбутнього розвитку села, — підсумував подію голова сільської ради Віталій Крупенко. — Справа не тільки в тому, що поповнився бюджет. Це приклад цивілізованого, прозорого  вирішення, як розпоряджатися власністю громади. Стосовно другої ділянки, то ми говоримо про  передбачену генпланом багатоквартирну забудову, яка реалізовуватиметься у Погребах вперше. Тобто, ми розраховуємо не тільки на щорічну орендну плату в сумі 350 тисяч гривень. Сподіваємося, що вже незабаром інвестор побудує житловий комплекс,  тож сплачуватиметься пайова участь. А головне — це початок нового етапу в житті нашої громади».

Віталій Крупенко повідомив, що робота сільської над проведенням земельних торгів триватиме і надалі. Принаймні, ще один аукціон відбудеться до кінця нинішнього року.

Анатолій Гаркуша

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017