У «Прометеї» покажуть фільм про оборону Донецького аеропорту

Новини 18 Січ. 2017 р., 15:36 71

19 січня по всій Україні стартує національна прем’єра документального фільму «Воїни духу» про останні п’ять днів героїчної оборони Донецького аеропорту.

У ці дні Україна згадує про події дворічної давнини, про дні останніх боїв у Донецькому аеропорті. За словами одного з героїв фільму, це — розповідь бійців, очевидців, захисників, які це пройшли, відчули на собі усі ці емоції, радість і біду. Саме від імені воїнів розкривається трагедія та героїзм подій останніх днів оборони Донецького аеропорту. Фільм «Воїни духу» — про те, як залишатись незламними у найважчих доленосних ситуаціях. 

Авторами стрічки стали Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська, які відзняли кіно за власні кошти. Хронометраж фільму — 48 хвилин. Для кінострічки було записано понад 70 інтерв’ю з нашими воїнами. Текст за кадром озвучили українські виконавці Katya Chilli Group та Орест Лютий.

Згідно з наявною інформацією щодо трансляції фільму в кінотеатрах, у Броварах кінострічку «Воїни духу» покажуть у МКЦ «Прометей». Тож слідкуємо за повідомленнями. Трейлер-анонс до фільму можна подивитись за посиланням.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018