У «Прометеї» презентують легку англійську комедію

Новини 04 Лют. 2017 р., 11:32 30

25 лютого о 19 годині у міському культурному центрі «Прометей» відбудеться показ провокаційної комедії «Ремонт або реставрація почуттів» у виконанні акторів творчого об’єднання «Тисячоліття». Про це повідомляє Броварський міський відділ культури.

Вистава за мотивами п’єси Р. Куні та Д. Чепмена «Ліжко, леді й джентльмени» у трактовці театру «Тисячоліття» — це понад дві години сміху над, здавалося би, тривіальними життєвими ситуаціями.

Що може розпалити вогонь пристрасті у чоловікові та жінці, які вже досить довго перебувають у шлюбі та за цей термін встигли добряче набриднути одне одному? Як не парадоксально, — ремонт. У процесі оновлення квартири герої цієї романтичної комедії відреставрують не лише стелю та стіни, але й свої почуття.

Отже, план ремонту розроблено, дизайнера запрошено, але… з цієї миті все піде шкереберть. Але хто знає — можливо, курйозні ситуації та хвилювання не розтрощать сімейний човен, а навпаки, лише укріплять його? Легкий та дотепний сюжет комедії, талановита гра акторів подарують глядачам багато позитивних емоцій.

Режисер: Надія Ільченко

Дійові особи та виконавці:

Джоанна Маркхем — Надія Ільченко

Філіп Маркхем — Сергій Крощенко

Алістер Спенлоу — Володимир Хохлов

Генрі Лодж — Іван Майстренко

Лінда Лодж — Тетяна Лещенко / Ірина Бібік

Міс Браун — Віталія Кобець

Сильвія — Наталія Глоба

Уолтер Пенгберг — Роман Грігіль

Міс Уїлкінсон — Наталія Шилова

Тривалість вистави — 2 години 30 хвилин з антрактом.

Вартість квитків від 90 до 150 грн. Довідки за телефоном: 5-21-36. Також квитки можна замовити на сайті творчого об’єднання «Тисячоліття».

Фото — сайт ТО «Тисячоліття».

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018