За результатами обстежень фахівці броварського районного відділу лабораторних досліджень встановили занижену температуру в ігрових кімнатах, і в спальнях садочка «Теремки», що по вул. Володимира Великого, 4-а. Вимірювання проводили 3 жовтня, йдеться у звіті установи. Тим часом чиновники запевняють, що проблему усунули – адже в садочку вже з’явилось опалення.

Як повідомили у відділі лабораторних досліджень, станом на 3 жовтня температура в ігрових кімнатах і спальнях становила від +15 до +18,2°С. Це занадто холодно. Адже нормативами встановлено, що температура таких приміщень мусить бути в межах від +19 до +23°С. Із 18-ти проведених замірів не відповідали санітарним нормам 15, тобто 83,3 %.

Тим часом під час сьогоднішньої оперативної наради в Броварській міській раді заступниця міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова зауважила, що наразі проблему з холодом у приміщеннях садочків вирішили. Мовляв, опалення шкіл і садочків запрацювало.

Нагадаємо, влада міста оголосила про початок опалювального сезону в Броварах. У навчальні заклади, лікарні, культурні установи спочатку пообіцяли дати тепло 1 жовтня. Утім, згодом дату пуску опалення перенесли на 3 жовтня, тобто на день проведення моніторингових досліджень у садочку «Теремки».

У відділі лабораторних досліджень вказують, що в період із 28 вересня по 4 жовтня також були проведені перевірки в Навчально-виховному об’єднанні по вул. Лагуновій, 17-а, а також у дитячій лікарні по вул. Ярослава Мудрого. Однак про жодні порушення температурного режиму в цих закладах фахівці не звітують.

Зазначимо, що садок «Теремки» часто фігурує у звітах відділу лабораторних досліджень як заклад, вихованці якого хворіють. Так, зокрема, минулого тижня одна дитина підхопила недугу із крапельним механізмом зараження – скарлатину. Однак, захворюваність не пов’язують із порушенням температурного режиму.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій