Під час перевірки дитячого садочка «Перлинка» було виявлене порушення технології приготування їжі. Унаслідок цього калорійність перших і третіх страв була занижена. Про це у понеділок, 14 травня, під час оперативної наради за участі міського голови розповіла Віра Товстоног, очільниця броварського районного відділу лабораторних досліджень.

Як зазначила Віра Товстоног, минулого тижня фахівці відділу провели моніторингові дослідження двох дитячих навчальних закладів – «Золота рибка» та «Перлинка». Згідно зі звітом, в гігієнічних змивах бактерії групи кишкової палички не виявлено. Перевірка персоналу «Перлинки» також не виявила порушень: працівники не переносять на собі кишкові бацили.

Віра Товстоног

Окрім того, в зазначених дошкільних навчальних закладах дотримується санітарно-гігієнічний режим на харчоблоках та в обстежених групових осередках, за мікробіологічними показниками досліджені харчові продукти відповідають нормативним значенням, термічне оброблення кулінарних виробів було виконане якісно.

ДНЗ «Перлинка»

Втім, при дослідженні обіду на калорійність у ДНЗ «Перлинка» виявлено порушення технології приготування їжі. У результаті цього калорійність І та ІІІ страв занижена, що свідчить про неналежний контроль за закладанням продуктів під час приготування їжі, – йдеться у звіті відділу лабораторних досліджень.

Слід зазначити, що під час оперативної наради керівниця управляння освіти Оксана Мельник не змогла відповісти на запитання міського голови про те, в чому полягає питання садочка «Перлинка». «В чому питання. Для того є служби, щоб вони перевіряли. Ми контролюємо та враховуємо їхні рекомендації,» – зазначила Оксана Мельник.

Оксана Мельник

Нагадаємо, в березні цього року під час моніторингових досліджень фахівці відділу лабораторних досліджень виявили свідоме завищення рівня цукру в чаї. За інформацією Віри Товстоног, цукор додали навмисне перед відбором проби для перевірки. Втім, виявлене перевищення, яке становило 33,2 % від норми, також є порушенням.

За інформацією Броварської міської ради, ДНЗ «Перлинка» – комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу, розташований по бульв. Незалежності, 8-а. Станом на минулий рік його вихованцями є 115 дітей, яких обслуговує персонал із 22 працівників.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій