У школах Броварів дітей без попередження відсилають додому через мороз

Новини 09 Лют. 2017 р., 12:11 722

Сьогодні, 9 лютого, на офіційному порталі броварської міськради оприлюднено розпорядження міського голови щодо призупинення на сьогоднішній день навчального процесу в броварських навчальних закладах.

Але в деяких школах міста склалася дивна ситуація — дітям оголосили, що уроків не буде через зниження температури надворі, коли вони вже прийшли на навчання. Школярі, звичайно, раді «тимчасовим канікулам», та проблема навіть не в морозі, а в тому, що батьки не були попереджені про сьогоднішню відміну занять у школах. Про відсутність своєчасного інформування стурбовані батьки повідомили у Facebook.

У броварській школі №10 діти приходили до школи і на порозі охорона їм повідомляла, що уроків не буде, можна йти додому. У школі №7 вчителі попередили, що сьогодні для 1-4 класів занять не буде, щодо завтра поки вирішують. Діти повернулися додому.

У школі №3 дітям сказали, що можна було не приходити, коли вони вже були в школі, але з тими, хто прийшов, працюють педагоги. У школі №5 учні молодших класів лишаються вдома. У школі №6 така ж ситуація.

Зазначимо, що у школах Броварського району заздалегідь попередили про припинення навчання. У міських же навчальних закладах — все як завжди, про призупинення навчального процесу дізнаємося постфактум. Навіть вчителі відзначають, що ще вчора ввечері не знали, чи відмінять заняття.

І ще один нюанс. Варто подумати, куди може піти дитина, якій раптом повідомили, що уроків не буде, ще й по морозу. Тож, мабуть, треба чекати «раптового» підвищення рівня простудних захворювань?

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018