У «Терміналі» відбулося відкрите тренування національної хокейної збірної

Новини 08 Лют. 2017 р., 16:50 41

На льодовій арені броварського «Терміналу» вперше цього року відбулося тренування національної збірної України з хокею. На тренування завітали віце-прем’єр-міністр України, голова Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні чемпіонату світу з хокею-2017 В’ячеслав Кириленко, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова оргкомітету при Федерації хокею України Георгій Зубко. Також на відкритому тренуванні були присутні вболівальники.

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко наголосив, що підготовка до чемпіонату світу-2017 йде за планом, усі питання, які потрібно вирішити, будуть виконані. У Києві та інших містах будуть створені фан-зони, матчі чемпіонату транслюватимуть у прямому ефірі на Суспільному телебаченні.

Віце-прем’єр нагадав, що урядом виділено 45 млн гривень на ремонт київського Палацу спорту, де будуть проходити змагання. Матчі чемпіонату світу відвідає щонайменше 50 тисяч уболівальників.

Наша хокейна збірна має гідно представити Україну на чемпіонаті світу з хокею-2017. «Для нас є важливим, щоб хлопці відчували підтримку всього українського народу і показали добрий результат. Україні зараз дуже потрібні позитивні емоції, в тому числі і від спорту», — наголосив В’ячеслав Кириленко.

Нагадаємо, чемпіонат світу з хокею в дивізіоні IA буде проходити з 22 по 28 квітня 2017 року в київському Палаці спорту. За перемогу змагатимуться збірні України, Австрії, Угорщини, Польщі, Казахстану та Південної Кореї.

Фото — міністерство молоді та спорту України.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018