Учаснику АТО Фатєєву зроблять безоплатний капітальний ремонт у новій квартирі

Новини 13 Чер. 2017 р., 13:38 197

Відомому в Броварах учаснику АТО Анатолію Фатєєву місто зробить безкоштовний ремонт його нового помешкання на вулиці Київській. Відповідне рішення ухвалив виконком, а витрати на капітальний ремонт покриються коштами з місцевого бюджету.

Анатолій Вікторович Фатєєв брав участь в АТО, де зазнав тяжкого поранення — у бійця відірвало обидві ноги. Боєць отримав інвалідність І групи.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок», Фатєєв отримав право на забезпечення житлом.

У відповідності до постанови уряду, Київська ОДА звернулася до Броварського виконкому з пропозицією безкоштовно передати у комунальну власність міста частини квартири будинку № 245 по вулиці Київській, аби потім можна було її передати у приватну власність бійцю.

Після усіх необхідних юридичних процедур (розгляд на депутатських профільних комісіях та на сесії міської ради) частина квартири (9509/10000) була передана у приватну власність пана Анатолія.

Тепер, за підсумками роботи комісії з питань проведення безоплатного капітального або поточного ремонту власного житла малозабезпеченим інвалідам, ухвалене рішення — провести безоплатний ремонт у цій квартирі за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017