Учні ЗОШ № 2 — за здоровий спосіб життя

Новини 07 Лис. 2016 р., 14:42 93

У рамках місячника «За здоровий спосіб життя» у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 відбулася низка агітаційних заходів, присвячених пропаганді здорового способу життя. Про це повідомляє сайт школи.

Агітбригада «Вітамін», яка складалася з учнів других класів, влаштувала захід для своїх однолітків. Разом із класоводами О. В. Нагорною і С. С. Фещенко та педагогом-організатором І. С. Москаленко діти підготували гарну програму.

Героєм вистави був Бруднуля, а Мийдодир разом із Мочалками, Зубними щітками, Спортсменами та Вчителькою допомагали йому стати на правильний шлях. Діти показували сценки, читали вірші та співали, демонструючи ровесникам, що буває з тими, хто не хоче вести здоровий спосіб життя.

Учні 8-Б класу (класний керівник О. М. Левковець, педагог-організатор О. Т. Фісак) показали виступ агітбригади «За здоровий спосіб життя». Восьмикласники агітували за дотримування правил здорового життя та активну життєву позицію. Здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Втратити його легко, а повернути — надзвичайно складно, наголосили зі сцени учасники агітбригади.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017