Учительці історії і правознавства Броварської спеціалізованої школи I–III ступенів №7 Галині Василівні Шанюк присвоєно звання «Заслужений вчитель України»,  – повідомляє на своїй офіційній сторінці депутат Верховної Ради України Павло Різаненко. З чим педагога і вітає. 

Почесне звання присвоєно Галині Шанюк указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у навчання і виховання молоді та високий професіоналізм.

Як раніше розповіли журналісти видання «Маєш право знати», Галина Шанюк – відмінник освіти України, вчитель-методист, учитель вищої категорії. Галина Василівна – із династії вчителів. Її батько – Василь Миколайович – після повернення з війни і до останніх своїх днів працював на Житомирщині директором школи, викладав історію. Мама – Катерина Маркіянівна – вчитель української мови і літератури. Галина Василівна здобула освіту історика і після закінчення Луцького (тепер Волинського) університету ім.Лесі Українки працювала у школі Макарівського району, а після заміжжя, у 1977 році, з чоловіком-військовим переїхала в Бровари. Безпосередньо в СШ №7 Галина Василівна вчителює понад 30 років. Для того, щоб бути «підкованою» у правознавстві, здобула другу вищу освіту – юридичну.

Звання присвоєно за клопотанням Київської обласної держадміністрації, на прохання педагогічного та батьківського комітетів, за ініціативи депутата Київської обласної ради Романа Сімутіна.

Журналісти «Трибуни-Броварів» приєднуються до привітань і також зичать Галині Василівні здоров’я, терпіння і вдячних учнів.

Головне фото –  Ірини Ющенко

Поділитись

Про Автора