Українські школярі матимуть змогу безкоштовно вивчати англійську онлайн

Новини 11 Лип. 2017 р., 16:54 72

Починаючи з вересня цього року, всі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного вивчення англійської мови онлайн на платформі Lingva.Skills. Про це йшлося на зустрічі заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея з представниками Lingva.Skills, повідомляє прес-служба МОНУ.

На даний час на платформі вже зареєстровані та безкоштовно навчаються представники понад 800 загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів з усіх регіонів України.

«Зараз діти з сільської місцевості, на жаль, мають в 10 разів менше шансів успішно здати ЗНО з англійської мови, ніж їхні однолітки з міст. Такі проекти як Lingva.Skills, що надають будь-якій дитині можливість якісно та безкоштовно підвищити рівень знань з англійської в режимі онлайн, є гарним інструментом, щоб зрівняти цей шанс», — зазначив Павло Хобзей.

Для участі у проекті потрібно подати заявку від навчального закладу на сайті Lingva.ua, вказавши назву закладу, приблизну кількість охочих вивчати англійську та контактний e-mail.

З представником навчального закладу зв’язується координатор, відправляє проект офіційного листа, який потрібно підготувати, та подальші інструкції.

Реєстрація відбувається лише за допомогою офіційних заявок. Використовувати онлайн-платформу можуть не лише учні чи студенти, а й викладачі та адміністрація закладів освіти.

Навчання відбувається в зручний для користувача час. Термін навчання — необмежений, але зазвичай становить від 3 місяців до півроку.

Курс англійської рівня А1-А2 складається зі 150 уроків, кожний з яких трьома видами вправ тренує граматичну або розмовну конструкцію. Користувачі отримують практичні навички, які дозволяють швидко почати розмовляти англійською.

Наразі у розробці — наступний рівень В1, а також навчальний контент з німецької мови.

«Окремо ми створили спеціальний функціонал для викладачів англійської мови, де є можливість давати індивідуальні домашні завдання учням відповідно до навчальної програми та бачити їхній прогрес у навчанні. Такий підхід «змішаного навчання» («blended learning») значно зекономить час викладача на перевірку домашніх завдань», — наголошує голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Станіслав Куценко.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017