Українці можуть дізнатися про свої офіційні доходи через систему iGov

Новини 05 Лип. 2017 р., 16:58 73

Віднині кожен громадянин України може отримати інформацію про свої офіційні доходи через веб-ресурс iGov. Відповідний сервіс днями запущено в роботу на порталі державних послуг, повідомляє Еспресо.TV.

За словами одного з організаторів порталу державних послуг iGov Дмитра Дубілета, нова послуга працює у всій країні та в усіх регіонах. Послуга масова і має попит. «Ми пройшли складну інтеграцію з реєстрами і сервісами податкової служби, і тепер кожен громадянин України може в кілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи», — зазначає Дубілет.

Повна назва послуги — «Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків». Послуга є безкоштовною. Щоби скористатися сервісом, знадобиться персональний електронний підпис. Поки що можна використовувати лише підпис фізособи, а не посадової особи підприємства. Після ідентифікації потрібно заповнити нескладну форму, вибрати термін, за який потрібні дані, і чекати, коли на пошту прийде документ — від 10 хвилин до 1-2 днів.

Поки що відповідь можна отримати лише на електронну пошту. У планах — розширити цю послугу та зробити так, щоби громадянин зміг обирати між даними в електронній формі чи звичною довідкою на папері.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017