Українці зможуть невдовзі брати шлюб on-Line

Новини 10 Сер. 2017 р., 18:05 48

Державне агентство з питань електронного урядування працює у напрямку розширення кількості послуг, які можна отримати в електронному вигляді. До кінця року планується запровадити ще низку онлайн-сервісів. Зокрема, реєстрація дитини та шлюбу онлайн. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив глава Уряду Володимир Гройсман.

Задля спрощення умов ведення бізнесу в Україні навесні Державне агентство з питань електронного урядування України разом з Міністерством юстиції України запровадили низку електронних послуг з реєстрації підприємництва. Наразі найбільшою популярністю користується електронна послуга з відкриття ФОП.  За даними прем’єр-міністра  за допомогою онлайн-сервісу вже відкрито 1 211 ФОП.

«Слід додати, що широкому поширенню електронних послуг сприяє забезпечення українців надійними засобами електронної ідентифікації. Поки що в Україні таким засобом є електронний цифровий підпис (ЕЦП). Тож я порадив би усім українцям, які ще не мають ЕЦП, оформлювати його. З осені розпочнеться видача внутрішніх паспортів у вигляді ID-картки одразу з електронним цифровим підписом (ЕЦП), а до кінця року в Україні запрацює MobileID (ЕЦП на SIM-картці)» — повідомляє очільник Кабінету Міністрів України.

Відгуки, зауваження  та власні враження від роботи електронних сервісів можна залишити на сторінці Державне агентство з питань електронного урядування України.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018