Українців закликають не приносити на кладовища пластикові квіти

Новини 13 Кві. 2017 р., 14:43 119

Після Великодніх свят ми приходимо на кладовища, щоб згадати близьких, яких уже немає поруч із нами. Представники Української греко-католицької церкви виступили зі зверненням до українців, в якому закликали не приносити на могили пластикові вінки. Про це повідомляє телеканал 24.

У відеоролику представники Бюро УГКЦ з питань екології зауважують, що пластикові вінки — це атрибутика, яка не має нічого спільного з вшануванням померлих. До того ж, це — отруєна земля, тонни пластику на смітниках, які розкладаються століттями. А при спалюванні таких вінків вивільняються небезпечні речовини — канцерогени, які сприяють формуванню у людей ракових пухлин, провокують виникнення онкозахворювань, наголошують екологи.

Церква закликає вірян вшановувати померлих без шкоди для живих і не приносити на цвинтарі пластикові вінки та квіти, які під час утилізації забруднюють довкілля токсичними речовинами і становлять небезпеку для здоров’я та життя людей.

«Єдине, що потребують душі померлих, це наша жива молитва та молитва Церкви. Важливим аспектом вшанування померлих є також наше морально якісне життя, чесноти та діла милосердя стосовно потребуючих», — зазначається в повідомленні.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017