Усі інженерно-транспортні роботи в Броварах будуть погоджувати з міськрадою

Новини 02 Сер. 2017 р., 13:10 79

1 серпня виконавчий комітет розглянув 21 питання трохи більше, ніж за 10 хвилин.

З бюджету компенсуватимуть вартість комунальних послуг сім’ям з дітьми-сиротами

Виконком затвердив положення «про порядок часткового погашення за рахунок коштів міського бюджету заборгованості за житлово-комунальні послуги сім’ям, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Згідно з положенням право на погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги (у тому числі природний газ та електроенергію) надається дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, у тому числі й тим, яким надана повна цивільна дієздатність (віком до 18 років), а також повнолітнім особам, які навчаються у навчальних закладах з денною формою навчання, до досягнення ними 23 років і не мають власних сімей (дітей) та сім’ям, які перебувають у складних життєвих умовах за місцем реєстрації або за наявної повної чи часткової власності на квартиру/будинок у Броварах.

Для погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги законні представники дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримувачі соціальних послуг подають заяву в довільній формі на ім’я міського голови.

Також виконком затвердив склад Комісії з питань часткового погашення за житлово-комунальні послуги сім’ям, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклуванням, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Склад комісії:

Лариса Виноградова — заступник міського голови

Григорій Голубовський — заступник міського голови

Аліна Ярмоленко — директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Лариса Теплюк — начальник служби у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради

Наталія Постернак— начальник фінансового управління БМР

Галина Плотнікова — начальник Управління ЖКГ БМР

Андрій Лопатюк — депутат Броварської міської ради

 

Матері п’ятьох дітей дадуть звання «Матері-героїні»

Виконком, враховуючи рішення Комісії по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», ухвалив рішення подати клопотання до Київської обласної держадміністрації щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній громадянці міста Хомченко Наталії Валентинівні, яка народила та виховала п’ятьох дітей.

Як розповіла начальник служби у справах дітей та сім’ї Лариса Теплюк, сім’я завжди має позитивні відгуки і ніколи не була у групі ризику. Діти навчаються добре у школах Києва з поглибленим знанням англійської та української мов, часто беруть участь та стають призерами в олімпіадах з англійської та української мов. Мама все життя присвячувала вихованню дітей і по можливості підробляє викладанням англійської мови, батько працюючий і утримує родину. «У нас ніколи до них жодних претензій та зауважень не було. Вони справжні молодці, оскільки дуже добре виховали своїх дітей», — розповіла пані Теплюк.

Лариса Теплюк.

 

Усі без винятку інженерно-транспортні роботи у місті будуть погоджувати з «білим домом»?

Виконавчий комітет ухвалив рішення, за яким замовником на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єктах інженерно-транспортної інфраструктури на землях комунальної власності визначається Відділ капітального будівництва Броварської міської ради. На уточнюючі запитання журналістів, керівник ВКБ Людмила Павлик заявила, що йдеться про усі без винятку об’єкти, які на землях комунальної власності.

Людмила Павлик.

Зазначимо, що заступник міського голови Григорій Голубовський звернув увагу, що трапляються ситуації, коли забудовники розробляють проекти транспортних мереж і не погоджують їх з Відділом капітального будівництва. «Може потрібно в рішення внести і цей пункт, щоб сторонні організації погоджували свої проекти з ВКБ?», — запропонував Голубовський. На що пані Павлик нагадала, що це суперечить законодавству, оскільки проекти можуть бути на приватних територіях підприємств чи забудовників.

Міський голова, аргументуючи, що хоче у місті «зупинити вакханалію» (навів приклад, коли «Київобленерго» проводив свої мережі прямо по дорозі на вулиці Чубинського), дав доручення проаналізувати Положення про Відділ капітального будівництва і розглянути можливість внесення до нього поправок, за якими в усіх без винятку проектах інженерно-транспортної інфраструктури в місті Бровари функції або замовника проектних робіт або контролюючого органу надавалися ВКБ. Також дане доручення, щоб усі надавачі послуг — тепло-, водо-, електро- та газопостачання — були попереджені, що усі проекти, які стосуються інженерно-транспортної інфраструктури погоджувалися з ВКБ.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017