Український гідрометцентр попереджає про шторм та погіршення погодних умов 12 та 13 грудня. Очікується сильний вітер, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру 15-20 м/с та приріст снігового покриву 12-20 см.

За повідомленням директора гідрометцентру Миколи Кульбіди, ускладнення погодних умов очікується у зв’язку з переміщенням на територію України південного циклону.

За даними сайту погоди SINOPTIK, 12 грудня в Броварах посилиться вітер до 15-24 м/с та очікується сніг, який йтиме до пізнього вечора.

13 грудня мілкий сніг йтиме також протягом дня.

Відділ із питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради просить водіїв  бути уважними та обережними. Рекомендує при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижувати швидкість до мінімуму, дотримуватися безпечної дистанції і швидкості руху, включити габаритні вогні або протитуманні фари та з особливою обережністю рухатися по мостах та естакадах. Також закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці: намагатися не ходити під розлогими деревами, триматися подалі від рекламних щитів і ліній електропередач, адже пориви вітру можуть викликати їхнє пошкодження. І нагадують: на слизькій дорозі рідше падає той, хто не поспішає – йти треба короткими кроками.

Бережіть себе!

Поділитись

Про Автора