На сайті Броварської міськради опубліковано повідомлення про заміщення вакантних посад в управлінні будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради. Конкурс оголошено на три вакантні посади: головний спеціаліст із технічного нагляду, головний спеціаліст – кошторисник, головний спеціаліст планово-технічного відділу.

У повідомленні зазначається, що на посаду головного спеціаліста з технічного нагляду до учасників конкурсу передбачено такі вимоги: громадянство України; вища будівельна освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, спеціаліст, магістр); досконале володіння державною мовою, гарний рівень володіння MS Office, досвід роботи за фахом не менше 3 років.

На посади головного спеціаліста – кошторисника та головного спеціаліста планово-технічного відділу вимоги такі: громадянство України; вища будівельна освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, спеціаліст, магістр); досконале володіння державною мовою, гарний рівень володіння MS Office, АВК-5; досвід роботи за фахом не менше 3 років.

Щоб узяти участь у конкурсі, претенденти на посади мають надати такі документи:

  • заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Усі документи приймаються до 6 січня (протягом 30 календарних днів із дня оголошення про проведення конкурсу) за адресою:  07400, м. Бровари, бульв. Незалежності, 4А.

За додатковою інформацією щодо умов конкурсу, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися за телефоном: (04594) 6-04-13.

Поділитись

Про Автора