В МОЗ підтримують прохання батьків не проводити «совкові лінійки» у школах 1 вересня

Новини 19 Сер. 2017 р., 12:26 270

Виконувач обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун підтримала звернення-прохання батьків до Президента, міністрів, депутатів, посадовців опубліковане нещодавно на Facebook-сторінці «Батьки SOS» з приводу урочистих лінійок у школах, що проводять щорічно 1 вересня.

Нагадаємо, суть звернення зводилася до прохання не змушувати дітей у навчальних закладах слухати «нудні, задовгі» промови і нарешті відійти від такого «пережитку минулого», як лінійки.

На такий заклик батьків на своїй сторінці відреагувала в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун: «Дорогі колеги в уряді, парламенті і місцевій владі! А ви вже бачили це звернення від батьків школярів не приходити до шкіл 1-го вересня? Подивіться – воно варте уваги, поваги і підтримки.

Уже те, що сучасні діти, народжені в незалежній Україні, змушені терпіти такий пережиток радянщини як лінійка – і в дощ, і в спеку, і стомлені задовгими «урочистостями», – саме по собі обурює. Діти промови гостей слухають рідко. Батьків ці промови обурюють. Невже хтось досі вважає, що це додає народної любові? А ще цю совєцьку «лінійку» дітям треба вистояти… Приєднуюсь до заклику».

Чи знайде цей заклик відповідний відгук у Броварах, побачимо за два тижні.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017