В Україні розпочато реєстрацію учасників ЗНО-2017

Новини 06 Лют. 2017 р., 14:35 31

6 лютого почалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО). За повідомленням Міносвіти, реєстрація триватиме до 17 березня.

Бажаючі взяти участь у ЗНО можуть заповнити реєстраційну картку на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. При заповненні картки треба звернути увагу на вибір предметів для проходження оцінювання. Випускники 2017 року першим обов’язковим предметом складатимуть українську мову та літературу. Другий предмет можна обрати з двох дисциплін: історії та математики. Третій — із наступного переліку предметів:

— історія України;
— математика;
— біологія;
— географія;
— фізика;
— хімія;
— англійська, французька, німецька, іспанська, російська мови.

Окрім цього, у формі ЗНО можна скласти ще один предмет, який не є обов’язковим.

Випускники минулих років повинні скласти ЗНО з української мови та літератури, решта предметів — на їхній особистий вибір.

Випускники 2017 року мають подати комплект реєстраційних документів до свого навчального закладу, а випускники минулих років, як і учні професійно-технічних та студенти вищих навчальних закладів надсилають документи рекомендованим  листом до регіонального центру оцінювання якості освіти. Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 31 березня.

Основна сесія ЗНО триватиме з 23 травня до 16 червня. Також відбудеться додаткова сесія з 3 по 12 липня. Додаткова сесія розрахована на учасників АТО та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, якщо такі особи не встигли зареєструватися в основний період. Реєстрація на додаткову сесію проводитиметься з 3 до 20 травня.

Нагадаємо, нещодавно у міністерстві освіти і науки України завершила роботу спеціальна група з адаптації проведення ЗНО для осіб з порушенням зору. Передбачається, що з допомогою адаптованих програм школярі з вадами зору зможуть складати ЗНО, використовуючи шрифт Брайля.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018