В Україні запускають мобільний додаток «Турист України» з бонусами та призами

Новини 14 Лип. 2017 р., 11:07 70

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, компанія Visa, «Приватбанк» та Асоціація «Національна Туристична Організація України» представили громадськості план подальшого розвитку спільного проекту — Національної програми лояльності «Турист України». Про це повідомляє портал ITC.

Метою програми є популяризація туризму в Україні, розвиток малого та середнього бізнесу в регіонах, а також створення дієвого та зручного інструменту, з яким подорожі Україною стануть більш приємними та комфортними.

В рамках першого етапу реалізації програми відбулася презентація проекту унікального для України мобільного додатку. Він надає користувачам численні привілеї, знижки та пропозиції від партнерів проекту. Також було анонсовано початок набору 500 волонтерів по всій Україні, які зможуть одними з перших протестувати додаток в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі та залишити свої відгуки, щоби зробити додаток максимально функціональним і зручним для мандрівників.

Щоби взяти участь у тестуванні, потрібно заповнити заявку на сайті та отримати посилання на завантаження мобільного додатка. Після встановлення програми та реєстрації банківської картки, користувачі зможуть накопичувати бали та отримувати знижки, розплачуючись за безготівковим розрахунком в туристичних місцях, які визначені додатком. Чим більше балів — тим вище статус туриста.

Очікується, що схема отримання балів стимулюватиме відвідування нових туристичних об’єктів (100 балів) і міст (100 балів). Загалом буде чотири рівні користувачів: «Турист», «Мандрівник», «VIP Мандрівник» і «Почесний Мандрівник», а кількість бонусних балів за оплату карткою у визначених додатком місцях — партнерах програми залежатиме від рівня користувача: чим він вищий, тим більше балів нараховується.

Тестування програми буде проводитися в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі з 1 серпня по 15 жовтня 2017 року включно. По закінченні тестування шість активних користувачів мобільного додатка, які набрали найбільшу кількість балів або залишили найбільшу кількість коментарів та відгуків, отримають спеціальні призи.

З детальною інформацією та умовами участі в тестуванні програми можна ознайомитися за посиланням.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017
07.12.2017