Броварська міська рада та управління соцзахисту населення БМР оголосили конкурс на вакантні посади, – зазначено на офіційному сайті міськради.

В оголошенні на посаду головного спеціаліста відділу нормативного забезпечення та аналізу юридичного управління Броварської міської ради Київської області до кандидатів зазначають такі основні вимоги:

  • вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Прийом документів триватиме до 4 лютого 2019 року за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 201. Телефон для довідок: +38(04594) 5-32-48.

В іншому оголошенні від управління соціального захисту населення БМР до кандидатів на посаду державного соціального інспектора відділу контролю вимоги наступні:

  • вища освіта економічна або юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи  в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Додаткова  інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати  праці,  умов проведення конкурсного відбору на зайняття  вакантної посади надається  за адресою: м. Бровари, вул. Ю. Гагаріна, буд. 18, кім.205. Телефони для довідок: 5-45-48.

Поділитись

Про Автора