Від перевізників вимагають обґрунтування нових тарифів

Новини 24 Січ. 2017 р., 10:18 104

Київоблдержадміністрація вимагає від автоперевізників Київської області надати обґрунтування різкого зростання тарифів на проїзд та закликає знайти збалансоване рішення. Про це заявив голова Київської ОДА Олександр Горган під час наради з перевізниками та громадськістю області, повідомляє сайт КОДА.

За словами очільника області, попри те, що згідно з чинним законодавством органи державної влади не мають повноважень впливати на ціноутворення тарифів на пасажирські перевезення, КОДА не збирається лишатися осторонь у ситуації, що склалася.

Потрібне шукати рішення, яке враховуватиме потреби як мешканців області, так і перевізників, а не перекладати проблему на жителів Київщини та їхні гаманці. Державна влада області допоможе знайти компроміс — рішення, яке влаштує як пасажирів, так і перевізників, зауважив Олександр Горган.

За даними Київської облдержадміністрації, третина працездатного населення області працює в столиці. Таким чином, матеріальний стан їхніх сімей напряму залежить від цін на проїзд. Ріст тарифів на пасажирські перевезення забере близько третини сімейного бюджету.

Наразі влада області вимагає від перевізників повернути вартість проїзду до рівня, який був перед різким підвищенням в січні. Також ініціюється створення нового транспортного підприємства, яке стане конкурентом існуючим як за тарифами, так і за комфортабельністю. Це може бути державне або комунальне підприємство.

Обласна держадміністрація планує звернутися до Антимонопольного комітету з проханням перевірити різке підвищення тарифів перевізниками на предмет змови, повідомив Олександр Горган.

НОВИНИ

18.01.2018
17.01.2018