Відкликаний у Плоскому депутат звернувся до суду на рішення сільської ТВК

Новини, Новини Броварщини 20 Бер. 2017 р., 10:58 92

21 березня цього року Київський апеляційний адміністративний суд у порядку письмово провадження розглядатиме апеляційну скаргу  Олександра Листопада на ухвалу Броварського міськрайонного суда. Пан Листопад поскаржився на рішення Плосківської сільської територіальної виборчої комісії, вважаючи її рішення про його позбавлення депутатського мандата  таким, що не відповідає закону.

Суд першої інстанції, тобто Броварський міськрайсуд, до якого звернувся скаржник, відмовив у розгляді позовної заяви. З двох причин — був пропущений термін подання позову, та цю справу має розглядати саме адміністративний суд.

Пан Листопад написав апеляційну скаргу на ухвалу броварської судової інстанції, яка й розглядатиметься 21 березня.

Суть питання в тому, що 10 січня у Плоскому були проведені збори громадян у трьох виборчих округах, створені ініціативні групи і зрештою  зібрані підписи за відкликання трьох депутатів сільської ради — Олександра Листопада, Юрія Кошолата та Юрія Лугіна. Причиною цього стало незадоволення громади діяльністю цих трьох депутатів. І особливо категорична відмова  названих депутатів оприлюднити   результати проведеного кожним із опитування  на своїх округах стосовно можливої участі Плоского у створенні Великодимерської об’єднаної територіальної громади.

Проаналізувавши усі подані документи на їх відповідність чинному законодавству, Плосківська сільська територіальна виборча комісія 2 лютого ухвалила рішення про відкликання цих трьох депутатів та призначення проміжних виборів  4 квітня 2017 року.

Свою незгоду з цим рішення висловлювали усі три депутати, але до суду звернувся лише один — Олександр Листопад. Схоже, двоє інших — Юрій Кошолата та Юрій Лугін погодилися зі своїм відкликанням.

До речі, сьогодні, 17 березня, закінчується термін подання до адмінсуду заперечення на апеляційну скаргу Олександра Листопада. Нам стало відомо, що Плосківська сільська територіальна виборча комісія цим правом скористалася і таке заперечення у суді зареєстроване.

Анатолій Дніпровий 

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017