Відлуння Княжичів: керівник поліції Києва зняв свою кандидатуру на посаду глави Нацполіції

Новини 25 Січ. 2017 р., 15:10 50

Андрій Крищенко, керівник київської поліції, не братиме участі в конкурсі на посаду очільника Національної поліції. Про зняття своєї кандидатури він написав у Facebook.

«Як патріот своєї професії не можу ставити під сумнів об’єктивність вибору керівника багатотисячного колективу поліції. В першу чергу це пов’язано з трагічними подіями на Київщині. Бажаю успіхів своїм колегам у подальших етапах відбору! Маю честь», — написав Крищенко.

Нагадаємо, вночі 4 грудня під час проведення спецоперації по затриманню злочинної групи грабіжників загинуло п’ятеро правоохоронців. 21 грудня 2016 року Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що вся відповідальність за те, що сталося, лягає на начальника київської поліції.

За результатами службового розслідування інциденту з лав Нацполіції було звільнено сім офіцерів, дисциплінарне стягнення застосовано до ще дев’яти. Висновок службового розслідування направлено до Генпрокуратури України, яка здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом трагедії. За словами народного депутата України Антона Геращенка, вирок винним у кривавому інциденті в Княжичах буде винесено судом до кінця поточного року.

Трохи раніше про своє рішення не брати подальшої участі в конкурсі на посаду керівника Нацполіції повідомив Вадим Троян, який нині виконує обов’язки глави Національної поліції.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018