Віднині довідку про несудимість видають незалежно від місця реєстрації

Новини 01 Лют. 2017 р., 12:52 185

Трапляються випадки, коли людині потрібна довідка про несудимість. Такий документ може знадобитися для оформлення візи для виїзду за кордон, влаштування на роботу, отримання дозволу на зброю тощо. Довідка про відсутність судимості — офіційний документ, який видається МВС України. Він свідчить про відсутність судимостей та причетності до кримінальної відповідальності.

З 1 лютого довідку про несудимість можна отримати у сервісних центрах МВС по всій Україні. Послуга надається незалежно від місця реєстрації замовника. Запит на отримання довідки можна оформити на місці, у адміністратора, повідомляє Головний сервісний центр МВСУ.

Для отримання довідки потрібно звернутися до найближчого територіального сервісного центру МВС. Під час подання запиту замовник має пред’явити документ, що засвідчує його особу, та надати його копію. Довідка про відсутність судимості видається безкоштовно у термін до 30 календарних днів з дня подання запиту.

Термін дії довідки не визначається, оскільки вона видається станом на дату здійснення перевірки. Докладну інформацію можна отримати на сайті Головного сервісного центру МВС або за телефоном (044) 290-19-88.

НОВИНИ

19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018