Віднині екзамени на водійське посвідчення складатимуть за новими питаннями

Новини 02 Лип. 2017 р., 13:46 56

З 1 липня в Україні майбутні водії складатимуть іспити за новими екзаменаційними питаннями з Правил дорожнього руху. Напередодні Головний сервісний центр МВС презентував нові екзаменаційні питання зі знань ПДР, за якими складатимуть іспити для отримання водійського посвідчення. Також з 1 липня можна безкоштовно перевірити свою підготовку до іспиту в онлайн-режимі на офіційному сайті ГСЦ МВС.

Зараз відбувається впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання посвідчення водія. Тепер людина не буде стикатися з невідповідністю питання категорії, низькою якістю зображення на ілюстративних матеріалах до питання, не робитиме помилок, якщо на питання є кілька правильних відповідей. До кінця року планується запровадити фото- та відеофіксацію під час складання теоретичної та практичної частин іспиту

«У нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги приділили практичним навичкам, котрі знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом. Окрім цього, питання згрупували відповідно до категорій водійського посвідчення. Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів чи вантажівок. Питання тесту зорієнтовані на те, щоб людина, яка вивчила правила дорожнього руху, могла з легкістю відповісти на них», — зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Інших змін теоретична частина іспиту не зазнала: тест триватиме 20 хвилин і складається з 20 питань, що обираються системою випадково. Тож завчити екзаменаційний білет тепер не вийде. Тест обов’язково міститиме питання за чотирма тематичними категоріями: 10 питань із правил дорожнього руху, 4 питання з будови та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

Станом на червень 2017 року вартість складання теоретичного та практичного екзаменів становить 26 гривень, а бланк посвідчення водія — 201 грн. Тож працівники сервісних центрів МВС звертають увагу на те, що не потрібно звертатися до сторонніх осіб, котрі можуть вас ввести в оману чи ошукати при отриманні даної послуги.

Проконсультуватися та отримати необхідні пояснення можна за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Головного сервінсого центру МВС у Facebook. З інформацією щодо отримання послуг можна ознайомитися на сайті Головного сервісного центру.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017