Відомості про містобудівну документацію можна буде передивитися онлайн

Новини 25 Тра. 2017 р., 16:10 37

В Україні створять інтернет-портал для збору та опублікування основних відомостей (метаданих) про містобудівну документацію. Це на кілька місяців прискорить процеси пошуку та оформлення інвестиційних земельних ділянок, розроблення проектів землеустрою та будівництва. Про це Віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко заявив у своєму коментарі щодо прийняття відповідної постанови КМУ, повідомляє Урядовий портал.

На порталі у відкритому доступі будуть розміщені основні метадані стосовно будівельної документації у 24 областях, АРК, Києві та Севастополі, а також понад 40 ОТГ.

На думку міністра регіонального розвитк, будівництва та ЖКГ, реалізація цього рішення є кроком до створення в Україні містобудівного кадастру державного рівня.

«Після реалізації рішення усі основні метадані щодо будівельної документації можна буде знайти за 2-3 хвилини. Це стимулюватиме розвиток будівельної галузі в Україні. Адже проектанти дізнаватимуться про потенційних замовників своїх послуг. А девелопери швидше залучатимуть інвестиції у будівництво, з огляду на прискорене збирання аналітичної інформації про стан планування територій», — підкреслив Геннадій Зубко.

Також міністр зауважив, що реалізація постанови в анексованій АРК та на окупованих територіях Донбасу відбуватиметься після їх фактичної деокупації.

НОВИНИ

12.12.2017
11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017