Віктор Постол готується до бою з американцем Програйсом і випробує сили в політиці

Новини, Новини Броварщини 12 Жов. 2017 р., 14:00 319

Під час поїздки екс-чемпіона світу з Великої Димерки  Віктора Постола до Баку, куди його запросили взяти участь у роботі  55-го конгресу Всесвітньої боксерської ради, стало відомим ім’я його наступного суперника на професійному ринзі.

Нагадаю, що після програного у липні 2016 року бою американцю  Теренсу Кроуффорду Віктор втратив чемпіонський титул та не виходив на ринг більше року. Правда, не зі своєї ініціативи. У вересні цього року відбулося повернення Постола в активний бокс. У київському «Акка Інтернешнл» він переміг  узбекського  профі  Джамшітбека Наджмітдінова.

Сам Віктор Постол  залишився мало задоволеним перемогою над суперником, адже своє повернення він бачив дещо іншим, набагато впевненішим. «Ми ще раз з тренером проаналізували хід того поєдинку, — поділився Віктор у телефонній розмові. – Зробили відповідні висновки. Головна причина, що бій склався досить тяжко, – відсутність у мене практики реальних боїв. Я довго не виходив на ринг. Але ми рухаємося далі. Завдання, яке я  ставлю перед собою – знову штурмувати чемпіонську вершину. І це мій твердий намір».

Нині Постол  відновив регулярні тренування, наполегливо і цілеспрямовано готується до наступного бою. Протистоятиме українцю представник Сполучених Штатів Регіс Програйс. Йому 28 років, він зі штату Техас. На рингу  Програйс  має досить вражаючий результат – він не програв жодного поєдинку у ранзі профі. У його активі 20 перемог  у 20 зустрічах, причому у 17-ти – нокаутом.

Наразі невідомо поки що, коли і де відбудеться поєдинок Постол-Прогрейс. Українець сподівається, що це станеться ще до кінця нинішнього року. В одному, напевно, немає жодних сумнівів – боксери з’ясовуватимуть стосунки  на рингу Сполучених Штатів.

Тим часом Віктор Постол зробив ще один важливий крок у своєму житті. «На рингу я ще боксуватиму кілька років, — говорить  екс-чемпіон світу. – Треба спробувати себе і в іншій площині. Я  вирішив стати на шлях політичної діяльності. Моє рішення виважене, обдумане. Я хотів би робити щось корисне для нашої великодимерської обєднаної громади як депутат селищної ради, прислухаючись та враховуючи думку своїх виборців. Зрозуміло, що у першу чергу я хотів би активнішого розвитку фізичної культури та спорту. І тут у майбутнього депутатського корпусу, вважаю,  багато роботи…».

Віктор Постол  балотується кандидатом  у депутати  перших виборів до ради Великодимерської об’єднаної територіальної громади, які відбудуться 29 жовтня.

Анатолій Дніпровий

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018