Власник нелегальної автозаправки у Броварах постане перед судом

Новини 19 Січ. 2017 р., 12:25 110

Обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо керівника одного з підприємств Київщини, який організував у Броварах незаконну діяльність автозаправної станції. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У ході досудового розслідування було встановлено, що через нелегальну автозаправку горе-підприємець збував населенню бензин та дизельне паливо сумнівного походження.

Під час обшуків було вилучено 20 тонн неякісного пального. Співробітники ДСНС з’ясували, що діяльність заправної станції відбувалася з порушенням протипожежних норм та правил зберігання нафтопродуктів. Всі ці чинники могли призвести до виникнення надзвичайної ситуації.

Наразі завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 204, ч.1 Кримінального кодексу України (вчинення злочину у сфері незаконного обігу підакцизних товарів, зокрема нафтопродуктів).

Прокуратурою Київської області скеровано до суду обвинувальний акт щодо керівника підприємства для розгляду по суті. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018