Водія, який збив групу велосипедистів під Броварами, залишили під вартою

Новини 16 Лют. 2017 р., 14:56 162

23-річний Івелін Цанков згідно з рішенням суду ще місяць перебуватиме під вартою, повідомляє ICTV.

Водію загрожує до 8 років позбавлення волі. Йому інкримінують порушення Правил дорожнього руху, що спричинило тяжкі наслідки. Цанков уже півроку перебуває за ґратами. Його адвокат наполягав на зміні запобіжного заходу на домашній арешт, мовляв, у його клієнта слабке здоров’я. Однак суд подовжив термін перебування горе-водія під вартою ще на місяць.

Постраждалі у ДТП вимагають, окрім справедливого покарання винного, ще й компенсації. Адже після цього випадку спортсмени не можуть поновити тренування — їхні велосипеди не підлягають ремонту. Однак Цанков навіть не просить вибачення у постраждалих. А компенсація, на яку спромоглася його сім’я, склала лише 26 тис. гривень. Ці гроші були витрачені на операцію одному з постраждалих в аварії.

Нагадаємо, 1 вересня 2016 року в Броварському районі поблизу села Скибин вантажівка, керована водієм з Болгарії, збила групу спортсменів-велосипедистів. Учні Броварського вищого училища фізичної культури поверталися з тренувального виїзду. Вісім осіб потрапили до Броварської ЦРЛ, один спортсмен загинув.

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018