Вступна кампанія-2017: абітурієнтам дозволили подавати документи в паперовому вигляді

Новини 17 Лип. 2017 р., 16:39 41

Внаслідок проблем у роботі Єдиної електронної бази з питань освіти, абітурієнтам, які не можуть зареєструвати електронний кабінет у системі ЄДЕБО, надали можливість подавати документи у паперовому вигляді. Відповідний лист Міністерства освіти і науки опубліковано на порталі Osvita.ua.

«У зв'язку із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, мають місце окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов'язані з іншими розбіжностями в реєстраційних даних. У такому разі з 15 липня 2017 року вступник може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника», — йдеться у листі міністерства.

Заява у паперовій формі подається до приймальної комісії вишу особисто вступником. Факт подання кожної заяви в паперовому вигляді реєструється уповноваженою особою приймальної комісії в ЄДЕБО в день прийняття заяви. Приймальні комісії ВНЗ щодня повинні надавати ДП «Інфоресурс» усі дані вступників, які надали до них документи у паперовій формі.

Також можуть подавати заяви у паперовій формі можуть:

— абітурієнти, які мають спеціальні умови на участь у конкурсному відборі, передбачені Умовами вступу до ВНЗ або право на зарахування за квотами-1 та квотами-2;
— вступники, які мають розбіжності в написанні особистих даних в атестаті про освіту та у сертифікаті ЗНО, у т. ч. вступники з паперовими атестатами старого зразка, які не вносились до централізованих баз даних.

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017