Введення абонплати за газ призупинять

Новини 04 Кві. 2017 р., 19:12 81

Рішення Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо запровадження абонплати за транспортування природного газу буде призупинено з метою непідвищення загальних рахунків для населення. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу регулятора

Національна комісія планує проведення додаткових консультацій з Кабінетом міністрів України щодо компетенцій, які безпосередньо залежать від Уряду, а саме поширення субсидій для населення на послуги з транспортування та розподілу газу.

Водночас, Комісія ініціюватиме введення додаткового періоду для адаптації споживачів та перенесення запровадження окремої плати до ухвалення рішення щодо зниження тарифів на теплову енергію.

10 квітня 2017 року НКРЕКП має розглянути на засіданні питання щодо призупинення дії раніше ухваленого рішення про абонплату за газ.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні було запроваджено додаткову абонплату за користування приєднаними газорозподільчими потужностями та транспортування газу.

НОВИНИ

10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017