Служити поліцейських чесно і добросовісно стимулюватиме нова мотиваційна програма, – вважає Голова Національної поліції Сергій Князєв. Основою цієї програми є забезпечення поліцейського житлом, соціальниим пакетом та системою навчання. І реалізувати цю програму заплановано вже з 2019 року.

3 грудня Голова Національної поліції  Сергій Князєв спільно з  міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим презентували нову мотиваційну  програму  поліцейським Київщини,- інформує  Департамент комунікації Національної поліції України. Як зазначив під час презентації Арсен Аваков, керівництву відомства вдалося переконати уряд, парламент, керівництво країни, що фінансування правоохоронців та військових, забезпечення перспективи для них – є пріоритетним.

«Ми зацікавлені в тому, аби лейтенанти ставали генералами, аби ви рухались по цій вертикалі і не втрачали мотивацію. Основа нашої системи – компетентний мотивований поліцейський», – сказав Арсен Аваков. Щоб зміцнити мотивацію до щоденної роботи та особистого розвитку, і започатковують велику мотиваційну програму. Її основою є:

  • забезпечення поліцейського житлом;
  • забезпечення соціальниим пакетом
  • і системою навчання.

За словами Арсена Авакова, перший етап програми включає декілька компонентів.

Перший – збільшення грошового забезпечення. Так, із 1 січня 2019 року заробітна плата поліцейських збільшиться на 30%, пообіцяв Аваков.

Другий компонент – схвалення Урядом постанови про компенсацію поліцейським плати за оренду житла – за умови належного оформлення договору оренди.

Однак основним елементом є реалізація побуту правоохоронців. Це стане можливим завдяки програмі іпотеки, яка внесена в бюджет на 2019 рік. «Введення системи отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу МВС за вислугу років», – сказав Арсен Аваков.

Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно дотримання  кількох умов:

  • вислуга поліцейського має становити не менше двох років (окрім учасників бойових дій);
  • до виходу на пенсію поліцейському-кандидатові має залишатися не менше п’яти років;
  • співробітник, який виявив бажання оформити іпотеку, має перебувати на квартирному обліку. Строк лізингу становитиме не більше 20-ти років.

Сергій Князєв зазначив, що подібні програми соціального захисту правоохоронців успішно діють у багатьох країнах світу. Тож саме такий підхід  стане додатковим мотивуючим фактором для служби в поліції та додатковим  стимулом для поліцейського працювати чесно і добросовісно, зазначив Голова Нацполіції.

Нову мотиваційну програму заплановано реалізувати вже з 2019 року.

Поділитись

Про Автора

Ющенко Ірина

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"