Як організувати безпечний відпочинок дитини у літньому таборі

Новини 24 Лип. 2017 р., 19:41 25

Одним з найкращих варіантів відпочинку для школярів на канікулах є дитячі літні табори, де діти можуть відпочити, набратися вражень і навіть навчитися чомусь новому та корисному. Але батьки мають обов’язково перевірити дозвільні документи табору, до якого планують відправити свою дитину. Виявляється, в Україні не всі табори мають потрібні для функціонування документи, зазначає ТСН.

Фахівці відзначають, що навіть найкращий, на перший погляд, табір може елементарно не мати дозволу на здійснення роботи.

Діяльність дитячих оздоровчих установ регулюється Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження типового положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку». Відповідно до ст. 19 Закону дитячий оздоровчий заклад зобов'язаний:

— організувати безпечні умови перебування;
— забезпечити охорону життя і здоров’я;
— страхування від нещасних випадків;
— організувати освітні заходи та дозвілля.

При виборі літнього табору довіряйте перевіреним організаціям, які працюють в сфері дитячого оздоровлення не один рік. Відвідайте офіс, ознайомтеся з установчими документами.

Потрібно звернути увагу на наявність медичних книжок та відповідні дозволи служб, які надають можливість спокійно перебувати у таборі дітям без порушення санітарних і пожежних норм. Щоб убезпечити свою дитину, перед початком зміни варто попросити у керівництва показати акт про введення дитячого табору відпочинку в експлуатацію.

А ще не завадить скласти договір, в якому буде вказано все до дрібниць — як дитину відправлять до табору, як повернуть і чим вона займатиметься протягом усієї зміни.

Нагадаємо, нещодавно в дитячому санаторії «Лазурний» у Бердянську отруїлося близько двохсот дітей. Однак представники місцевої влади навіть не знали про те, що в санаторії перебувають діти, оскільки офіційно ця організація не мала дозвільних документів на роботу.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017