Як знайти роботу тим, кому «за…»

Новини 02 Тра. 2017 р., 14:27 77

Міністерство соціальної політики України планує ввести для роботодавців квоти для працівників віком від 45 років та людей з інвалідністю. Про це повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева на Еспресо.TV.

«Одна з ідей, які ми зараз обговорюємо, — квоти для інвалідів. Чотири відсотки персоналу на кожному підприємстві мають бути заброньовані для людей з інвалідністю. Це ж має стосуватися людей певних вікових груп, які повинні допрацювати певний трудовий стаж, але їх не беруть через дискримінацію за віком», — зазначив міністр.

Квоту збираються ввести на людей у віці від 45 років. За словами Андрія Реви, це повинно зацікавити роботодавців брати на роботу таких працівників.

До речі, на думку кадрових експертів, найбільша помилка претендентів зрілого віку — апелювати до жалості роботодавців. Нерідко кандидати у віці «45+» починають жалітися на співбесіді, що мають виховувати дітей, сплачувати за кредитами тощо. Натомість вони повинні «продавати себе» як спеціалістів.

Зрілих кандидатів потрібно навчати шукати роботу, пояснювати, які спеціальності зараз найбільш затребувані на ринку, як вести себе на співбесіді. Зараз роботодавці більше налаштовані брати на роботу молодь, оскільки молоді люди більш активні. Але вік не завжди у пріоритеті. Набагато важливішими для роботодавців є інші якості, в першу чергу — професійний досвід та вміння. Саме на це і потрібно робити акцент на співбесіді, наголошують фахівці.

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018