Минулого тижня захворюваність на грип і ГРВІ продовжила тенденцію на спад. Тим часом у місті і далі реєструють випадки пневмонії, вітряної віспи, а також скарлатини та отруєння. У Броварах досі не подолано дефіцит лікарняних листів. Водночас, днями місту мають передати 980 доз вакцин від кору, краснухи і паротиту. Про це у понеділок, 12 березня, під час оперативної наради за участі заступника міського голови розповіли головні лікарі, представники санітарних і споживчих контролюючих служб міста.

Як зазначила завідувачка відділення організації санітарно-гігієнічних досліджень Віра Товстоног, із 2 березня не було зафіксовано групових спалахів небезпечних інфекційних захворювань і харчових отруєнь. Однак окремі випадки таки фіксували.

Віра Товстоног

Так, у 5-ти організованих колективах – у дошкільних закладах «Ластівка», «Золота рибка», «Червоні вітрила», «Катюша» і в 10-ій школі – виявили гастроентероколіти. Інфекції із крапельним механізмом зараження, такі як скарлатина і вітрянка, реєструвалися у ДНЗ «Лісова казка», «Казка», «Джерельце», «Катюша», «Ялинка», а також у школі «Фортуна», 1-й, 2-й, 7-й школі та у НВК.

Окрім того, як розповіла Віра Товстоног, рівень захворюваності на грип і ГРВІ пішов на спад – знизився на 6,8%. Як додав керівник управління Держпродспоживслужби в Броварському районі Володимир Ситюк, в цілому через грип і ГРВІ садочки не відвідали 7,4% дітей, а школи – 18,1%.

Оперативна нарада відбувалась під головуванням Григорія Голубовського

За минулий тиждень було зафіксовано 6 дорослих і 2 дитячі пневмонії. Одна дитина шпиталізована до лікарні, розповів керівник первинної ланки броварської медицини Ігор Кравцов. Також знову зросла кількість викликів невідкладної допомоги. Ймовірно, через такі погодні умови люди не хочуть самостійно іти до лікарів.

Головний лікар «первинки» також наголосив, що досі лишається дефіцит лікарняних листів. Нещодавно виділили 500 штук, однак цього має вистачити лише на 4-5 днів роботи. Проте Ігор Кравцов повідомив і позитивну новину: цього тижня, з 12 по 14 березня, місто має отримати 980 закуплених за державний кошт доз вакцин – від кору, краснухи і паротиту.

Поділитись

Про Автора

Дмитро Карпій