З озера на Пекарні витягнули потопельника

Новини 13 Сер. 2017 р., 18:41 2 001

У водоймі парку «Приозерний» втопилася людина. Спочатку інформацію про те, що рятувальники Державної служби надзвичайних ситуацій витягнули з води тіло чоловіка, розповсюдили очевидці у соціальних мережах. Згодом у Броварському відділі ГУ Національної поліції у коментарі «Трибуні-Бровари» інформацію підтвердили.

Як розповів представник правоохоронних органів Руслан Отрох, загиблий зареєстрований у селі Зоря (населений пункт, який входить до Гоголівської сільської ради). Трагедія сталася 12 серпня увечері, лише сьогодні працівники Броварського відділу ДСНС змогли виловити тіло. Чоловік 1982 р. н. (35 років).

«Інформація про загиблого надійшла на чергову частину, її було опрацьовано, поліція виїжджала на місце події. Тепер будуть проведені слідчі дії та судово-медична експертиза. Тоді буде визначено, чи були у крові померлого алкоголь або наркотичні речовини. Але мешканці, які вчора відпочивали 12 серпня ввечері на озері говорять про те, що людей купалося багато і було серед них багато в стані алкогольного сп’яніння. До результатів експертизи ми нічого стверджувати не можемо», — повідомив пан Отрох.

Нагадаємо, два місяці тому рятувальники також виловили тіло. Загиблий виявився чоловік 1961 р. н., перебував на обліку як член неблагонадійної сім’ї та зловживав алкогольними напоями.

Фото із соціальної мережі Facebook

НОВИНИ

17.01.2018
16.01.2018
15.01.2018