Поліція застерігає: почастішали автокрадіжки

Новини 26 Січ. 2017 р., 19:07 79

Останнім часом у Броварах почастішали крадіжки з автомобілів. За повідомленням Броварського відділу поліції, з початку року надійшло вже чотирнадцять повідомлень від автовласників, які постраждали від крадіїв.

Злодії діють швидко, вони практично за декілька хвилин розбивають скло у дверцятах і витягають все цінне, що є в автомобілі. Найчастіше крадуть ноутбуки, сумки та інші речі, залишені в салоні авто. Потерпілі кажуть, що їхні автомобілі були залишені в людних місцях, біля будинків та на короткий час, але і цього було достатньо зловмисникам, щоби скоїти крадіжку.

У світлу пору доби крадії оглядають через скло салон автомобіля, вибирають машини, в яких власники залишили щось цінне, розбивають скло, забирають речі та швидко зникають з місця злочину.

Броварська поліція нагадує, як зменшити ризик стати жертвою зловмисників:

— не залишати навіть на короткий час автомобіль без нагляду;
— потрібно обладнати своє авто сигналізацією та не забувати її вмикати кожного разу, коли виходите з автомобіля;
— залишайте автомобіль на майданчиках, що охороняються або в місцях, де є відеоспостереження;
— виходячи з автомобіля навіть на декілька хвилин, подбайте, щоби на сидіннях не залишались речі, на які можуть звернути увагу злодії;
— у вечірній час не можна залишати автомобіль без нагляду та охорони;
— пам’ятайте про безпеку авто — залишайте автомобілі на ніч лише на стоянках з охороною або в гаражних приміщеннях.

Поліція звертаються до броварчан з проханням не бути байдужими до чужої біди. Якщо ви стали свідком крадіжки або маєте інформацію про осіб, що скоїли подібні злочини, телефонуйте до поліції за номером спецлінії 102. Надана інформація допоможе поліцейським розшукати злодіїв, а відповідно і убезпечити інших від посягань правопорушників.

НОВИНИ

15.01.2018
12.01.2018