З репетиторством у школах будуть боротися

Новини 29 Бер. 2017 р., 12:44 96

Нерідко вчителі свідомо не надають школярам весь необхідний матеріал, щоби потім «надолужити» програму на приватних уроках. З явищем репетиторства потрібно боротися. Про це заявила на прес-конференції міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє Укрінформ.

«Ми працюємо і з батьківським організаціями, щоб це вчасно виявляти. Ми розуміємо, що тут потрібно працювати над підвищенням соціального статусу вчителя. І те, що ми просунули в цьому році по єдиній тарифній сітці, підняли на два тарифні розряди соціальний статус вчителя, а також загальне підняття заробітної плати вчителів на 50%, — це є той крок назустріч учителеві», — підкреслила Гриневич.

Також, щоб унеможливити нецільове використання коштів, які виділяють навчальним закладам, та зловживання батьківськими внесками, у проект закону «Про освіту», який ухвалено в першому читанні, закладено оприлюднення навчальними закладами своїх видатків у Інтернеті. Це має стати обов’язковою нормою — публікувати на веб-сайтах навчальних закладів звіти про їхні доходи з бюджету та від батьків та про видатки. Тоді батьки зможуть контролювати і розуміти, скільки грошей навчальний заклад отримав і на які потреби витратив.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017