З турботою про здоров’я жінок: триває акція «Рак можна попередити»

Новини 10 Гру. 2016 р., 11:45 359

Протягом двох субот, 10 та 17 грудня, у жіночій консультації Броварської лікарні відбудеться акція «Рак можна попередити» або «З турботою про своє здоров’я». Метою акції є профілактика та попередження хвороб, у тому числі і онкологічних. Про це повідомляють броварські ЗМІ.

Всі знають, що хворобу простіше попередити, аніж лікувати. Акція проводиться для тих жінок, які у будні зайняті на роботі, тому не мають можливості та часу прийти до лікаря. Саме тому для проведення акції обрано суботні дні.

Подібний захід проводився у Броварах два роки тому. Тоді на прийом до жіночої консультації лише в перший день завітали на прийом близько сотні жінок.

Прийом розпочинається о 9 годині ранку і триватиме до останньої відвідувачки. Завідуючий жіночою консультацією Володимир Ткаченко впевнений: такі акції потрібно проводити. Адже здоров’я жінки — це, насамперед, запорука благополуччя в сім’ї. Краще півгодини почекати у черзі до лікаря, ніж потім проходити недешеве лікування, або, боронь Боже, «хімію». Саме тому сучасна медицина активно пропагує профілактичні заходи.

У рамках акції працюватимуть гінеколог, онколог, мамолог, у жінок буде можливість зробити УЗД та здати аналіз на цитологію, який може показати наявність чи відсутність ракових клітин. Результати аналізу можна отримати за годину-дві після взяття проб. Якщо проба виявиться позитивною, жінка отримає консультацію та направлення на додаткове обстеження чи до медичного закладу. Також у разі необхідності вона зможе отримати психологічну допомогу.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017