За послуги «Укрпошти» невдовзі можна буде розрахуватися банківською карткою

Новини 15 Лип. 2017 р., 12:12 15

Найближчим часом у відділеннях «Укрпошти» по всій Україні мають з’явитися термінали для оплати послуг компанії банківськими картками. Про це повідомляє Espreso.tv.

За словами Генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілявського, днями відбувся тендер на процесинг. Процедура тендеру відбулася прозоро, за вимогами чинного законодавства. Були проведені зустрічі з потенційними учасниками, де обговорили особливості та умови роботи. У результаті на торги подалися 4 компанії, а переможцем стала компанія «Укркарт».

Гендиректор «Укрпошти» підкреслив, що назву компанії-переможця дізналися після завершення тендеру. Хоча, зрештою, «...назва хвилювала нас найменше — головне, щоби партнер виконав усі технічні умови. За результатами процедури сума тендеру була зменшена майже вдвічі, а ми отримали, мабуть, найнижчу ціну на еквайринг в Україні», — зазначив посадовець на своїй сторінці у Facebook.

Наступним кроком має стати придбання обладнання, більше 5000 терміналів та реєстрація договорів із платіжними системами. Готується інфраструктура для надання якісних послуг. Незалежний еквайринг — це можливість долучитися усім банкам до фінансового маркетплейсу Укрпошти на рівних умовах, наголосив Ігор Смілявський.

Нагадаємо, в червні «Укрпошта» повідомила про можливість для клієнтів відстежувати свої відправлення онлайн — міжнародні посилки у 161 країні, міжнародну письмову кореспонденцію (дрібні пакети, бандеролі, рекомендовані листи) — у 68 країнах, міжнародні поштові відправлення з оголошеною цінністю — в 32 країнах.

НОВИНИ

13.12.2017
12.12.2017