Затверджено програму розвитку Київської області

Новини 22 Тра. 2017 р., 13:42 79

Депутати Київської облради одностайно узгодили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Київської області, запропоновану КОДА. Про це повідомляє ТСН.

Згідно з Програмою, цього року на розвиток практично всіх галузей столичного регіону буде виділено 851 мільйон гривень.

На думку авторів документу, досягнуто основної мети: враховано реальні потреби мешканців та проблеми області. Як зазначив очільник Київоблдержадміністрації Олександр Горган, результати голосування продемонстрували консолідацію у праці обладміністрації та обласної ради. Галузеві програми були підтримані всіма без винятку фракціями, а за програму з протидії туберкульозу проголосували всі депутати, зареєстровані в залі. В інших випадках різниця складала 3-4 голоси.

Заявлений 851 мільйон гривень піде на підтримку всіх сфер господарювання — сільського господарства, освіти, запровадження єдиної картки мешканця Київської області, медичну галузь, енергозбереження, будівництво та реконструкцію об’єктів інфраструктури тощо. Судячи з виділених коштів, поточного року чиновники вирішили більше підтримати здоров’я населення та стимулювати збереження природних ресурсів та екології.

Так, на підтримку медицини Київської області виділять 85 мільйонів гривень. Окремими статтями йдуть боротьба з туберкульозом (3 млн грн) та екстрена медична допомога (30 млн грн). Також у пріоритеті програми розвитку енергозбереження та енергоефективності (40 млн грн). Таку ж суму виділять на підтримку освіти. Програми розвитку фізкультури і спорту отримають 25 млн грн. Найбільше коштів потребують програми будівництва та ремонту об’єктів інфраструктури (222 млн грн). На охорону навколишнього середовища планується витратити 63 мільйони гривень. Із новацій — проект інтелектуальної транспортної системи «Смарт транспорт» (2 млн грн).

Уже зараз видно, що в новій «дорожній карті» пріоритети розставлені трохи по-іншому, ніж у попередні роки. Дуже хочеться, щоби гарна ідея не була зіпсована поганим виконанням. Чи отримає Київщина очікуваний результат — покаже час.

НОВИНИ

15.12.2017
14.12.2017
13.12.2017
12.12.2017