Завдяки броварчанам Україна — друга на Кубку Європи з кіокушин-карате

Новини 24 Кві. 2017 р., 16:12 73

Броварська міська рада привітала юних спортсменів, які вдало виступили в Іспанії на міжнародному турнірі Кубок Європи з Кіокушин-карате.

7-8 квітня у Барселоні у турнірі «Відкритий Кубок Європи з Кіокушин-карате (WKB) серед дітей, юнаків, юніорів, чоловіків та жінок» загалом взяли участь представники з 21 країни світу.

До національної збірної України з цього виду спорту загалом увійшло 30 найсильніших спортсменів країни, з яких 8 бійців — вихованці Броварського спортивного клубу «Будокан» (ДЮСШ «Спартак», головний тренер Андрій Гаврилюк). Це Арсеній Насіковський, Сергій Григоренко, Катерина Гуріна, Анастасія Нестеренко, Юлія Седельнікова, Данило Добровольський, Павло Капелька та Олексій Лисков.

Броварські вихованці СК «Будокан».

Так, володаркою Кубку Європи у віковій групі 14-15 років стала учениця ЗОШ №7 Анастасія Нестеренко. Павло Капелька та Юлія Седельникова завоювали «срібні» нагороди у цій же віковій категорії. Ще один боєць, Катерина Гуріна, посіла у віковій категорії 14-15 років третє місце.

У загальнокомандному заліку Україна посіла друге місце серед 21 країни. Як розповів начальник відділу молоді і спорту БМР Дмитро Рожков, нашій команді не вистачило лише однієї «золотої» медалі, щоб посісти перше місце. Його виборола команда з Росії.

Розпорядженням міського голови Ігоря Сапожка усіх броварських учасників та їхнього наставника Андрія Гаврилюка відзначено подяками.

*Кіокушин-карате (Кьокусінкай) — стиль карате. Вважається одним з найжорсткіших і найскладніших його різновидів.

Арсеній Насіковський.


Олексій Лисков.


Павло Капелька.


Сергій Григоренко.


Юлія Сидельникова.


Наставник — Андрій Гаврилюк.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017