Заяву на реєстрацію шлюбу можна подати через Інтернет

Новини 15 Лют. 2017 р., 10:51 89

Броварський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану запровадив пілотний проект — подання фізичними особами заяв до відділу через Інтернет. Про це повідомляється на офіційному порталі Броварської міськради.

Броварчани можуть подавати заяви через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Це офіційний сервіс для подачі заяв та звернень у сфері реєстрації актів цивільного стану, який доступний для всіх користувачів Інтернету.

До відділу державної реєстрації актів цивільного стану можна подати через Інтернет наступні заяви:

— про державну реєстрацію шлюбу;
— про державну реєстрацію розірвання шлюбу;
— про державну реєстрацію зміни імені;
— про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання;
— про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування.

На веб-порталі можна зробити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації із зазначенням зручних дати та часу. Такі заяви мають містити електронний підпис заявника або бути підписані під час особистого візиту до відділу реєстрації актів цивільного стану.

Подання заяв через Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу реєстрації та подання ним документів, передбачених законодавством, підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, віднедавна скасовано відмітки про реєстрацію шлюбу та його розірвання у паспортах громадян України.

НОВИНИ

21.01.2018
20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018