Земельна комісія нагадала ТОВ «Основа» про борги по пайовим внескам

Новини 10 Бер. 2017 р., 19:50 127

10 березня у Броварській міській раді відбулося засідання депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури.

З-поміж інших питань члени комісії розглянули проект рішення, який передбачає надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування на умовах оренди Товариству з обмеженою відповідальністю «Основа». Йдеться про ділянку площею 10,43 га по вул. Підприємницькій, 9 для будівництва та обслуговування промислового логістичного комплексу.

Зазначимо, що питання ТОВ «Основа» виноситься не вперше і на минулій сесії цьому підприємству депутати вже відмовили. Йшлося про те, що ТОВ «Основа» мало сплатити пайовий внесок, але зробило це не в повному обсязі. Керівник підприємства навіть заявляв, що депутати займаються щодо нього шантажем.

Як розповів депутат Леонід Черепейнік, проект ТОВ «Основа» вартує близько 62 млн. грн, відповідно 10% пайової участі складає близько 6 мільйонів.

Леонід Черепейнік

«Навіть якщо повірити «Основі» на слово, що вони на суму в 3 млн. грн. проклали дороги і врахувати ці кошти в пайовий внесок, все одно їм потрібно сплатити кошти у розмірі 5% вартості проекту. Тобто, близько 3-х мільйонів гривень.

Ми вже не беремо до уваги інфляцію і той факт, що 6 млн. грн. свого часу і зараз — це різні кошти, ми повірили їм на слово, що вартість прокладення доріг складає близько 3-х мільйонів. Але якщо підприємство ігнорує рішення інвестиційної ради про сплату 5%, то про що можна говорити?», — зазначив Черепейнік.

Голова земельної комісії Василь Кочубей запропонував розглянути питання безпосередньо на сесії, однак Черепейнік наполіг на іншому рішенні: якщо на Погоджувальній раді (передує сесії) ТОВ «Основа» не представить платіжки по сплаті пайового внеску (5% вартості проекту), вважати, що земельна комісія не рекомендує сесії підтримувати проект.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017
08.12.2017