ЖЕС ПрАТ «Броварський ЗЗК» інформує броварчан про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

У повідомленні на сайті Броварської міськради зазначено, що діючий тариф на обслуговування будинків та прибудинкових територій розроблявся та був погоджений восени 2014 року. За цей час відбулося суттєве зростання всіх складових тарифу. Послуга з вивезення ТПВ здорожчала в 1,9 рази (з 35,00 до 66,88 грн), електрична енергія – в 4 рази (з 0,4194 до 1,68 грн), вартість технічного обслуговування ліфтів збільшилася більш ніж вдвічі, мінімальна заробітна плата зросла в 3,05 рази (з 1218,00 грн до 3723,00 грн). Усі зазначені обставини призвели до того, що діючий тариф не покриває фактичну собівартість послуг з обслуговування будинків, споруд та прибудинкових територій.

ЖЕС ПрАТ «Броварський ЗЗК», врахувавши усі вимоги законодавства, має намір привести діючий тариф до економічно-обґрунтованого розміру:

Також ЖЕС ПрАТ «Броварський ЗЗК» приймає письмові та усні зауваження і пропозиції щодо розміру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій від споживачів протягом 15 календарних днів з дня опублікування інформації в газеті Броварської міської та районної рад, районної державної адміністрації «Нове життя».

Адреса для надсилання зауважень та пропозицій: 07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Гагаріна, 12-А тел.5-23-11.

Поділитись

Про Автора