Злочинна недбалість: завершено службове розслідування стрілянини у Княжичах

Новини 19 Січ. 2017 р., 15:40 64

За результатами службового розслідування кривавого інциденту в Княжичах з лав Нацполіції звільнено 7 офіцерів, дисциплінарне стягнення застосовано до ще дев’яти. Про це повідомляє МВС України.

Усі офіцери обіймали керівні та оперативні посади. Серед звільнених — керівник карного розшуку м. Києва, на якому безпосередньо лежала відповідальність за підготовку та проведення операції. Також знято з посад керівників оперативної служби Главку поліції Києва за незабезпечення належної комунікації між підрозділами, які брали участь в операції. До того ж, зазначається, що посадовці, не оцінивши обстановку на місці події, доповіли керівництву інформацію, що не відповідала дійсності.

Лишилися посад кілька керівників Шевченківського управління поліції, які не проаналізували отриману оперативну інформацію належним чином. Це призвело до визначення невірного об’єкту нападу. Звільнено відповідального управління поліції охорони, який, перебуваючи на місці події, несвоєчасно поінформував про скоєння злочину. Також з посади усунуто оперуповноваженого департаменту карного розшуку Національної поліції, який несвоєчасно доповів керівництву оперативну інформацію стосовно підготовки до скоєння злочину.

Щодо решти офіцерів поліції застосували дисциплінарні міри. Так, керівника київської поліції було попереджено про неповну посадову відповідність.

Нагадаємо, вночі 4 грудня під час проведення спецоперації по затриманню злочинної групи грабіжників загинуло п’ятеро правоохоронців. Тепер висновок службового розслідування направлено до Генпрокуратури України, яка здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом трагедії. За результатами слідства Генеральна прокуратура надасть остаточну оцінку діям поліцейських.

НОВИНИ

20.01.2018
19.01.2018
18.01.2018
17.01.2018