Змінено правила дорожнього руху

Новини 29 Кві. 2017 р., 10:47 58

28 квітня набув чинності закон, який запроваджує єдині правила перетину перехресть з круговим рухом. Напередодні його було опубліковано в офіційному виданні Верховної Ради «Голос України». Про це повідомляє УНІАН.

Згідно з документом, пріоритет мають транспортні засоби, що вже рухаються по колу. Зазначимо, що раніше пріоритет руху визначали дорожні знаки та розмітка. Однак, внесеними змінами на деякий час створюється суперечність у правових нормах стосовно дорожнього руху — попри новий закон, донині діють старі правила, які Кабінет міністрів має змінити протягом місяця, зазначається в газеті.

Закон про зміну правил дорожнього руху був ухвалений Верховною Радою 4 квітня. За нього проголосували 234 народних депутати за умови необхідного мінімуму в 226 голосів.

Згідно з пояснювальною запискою, складна соціально-економічна ситуація в Україні призвела до відсутності дорожньої розмітки та дорожніх знаків на автодорогах, а в кожному місті діє своє правило перетину перехресть з круговим рухом, що викликає аварійність на цих ділянках. Очікується, що встановлення єдиних норм знизить аварійність на таких перехрестях.

НОВИНИ

11.12.2017
10.12.2017
09.12.2017