31-річний Сергій Кудрін безвісти зник ще 19 лютого 2019 р. Майже через два місяці – 6 квітня, його тіло знайшли в колодязі на залізничній зупинці «Княжичі». Виявила його чергова по станції, яка звично пішла набирати воду для миття підлоги та поливу квітів. До дня страшної знахідки ні  робітники, які працюють на будівництві платформи «Княжичі», ні чергові по станції нічого підозрілого в криниці та безпосередньо у воді не помічали.

Майже два місяці зниклого безвісти Сергія Кудріна розшукувала не лише мама, а всі Бровари. І не тільки. У листівках, розклеєних по всьому місту, повідомлялося, що молодий чоловік востаннє виходив на зв’язок із рідними 19 лютого. Тоді він рухався в автобусі Київ-Бровари, однак додому  так і не повернувся.

Після служби в десантних військах хлопець працював на СТО. 19 лютого, як завжди, пішов на роботу. Увечері йому зателефонувала подруга і попросила до неї приїхати. Вона і бачила чоловіка востаннє, розповіла Катерина Кудріна – мати покійного Сергія – журналістам «Свідка». Сергійова подруга матері повідомила, що поїхав він від неї близько 24 год. Згодом зателефонував, що вже сів на «Лісовій» у автобус № 404 та пообіцяв віддзвонитися відразу по прибутті додому. На цьому всі зв’язки з Сергієм перервалися. За словами матері, і раніше син міг заночувати у друзів, але завжди її попереджав. Але цього разу телефон мовчав. На роботі він так і не з’явився. Сім’я почала пошуки Сергія на третій день: роздрукували оголошення з фото та його даними і розвісили по місту.

Також роздали листівки фактично кожному водію автобази. Місяць листівки були розміщені і в броварських автобусах. Але ніхто нічого про чоловіка не знав. Написала сім’я заяву і до поліції. Однак правоохоронці були не квапливі.

Як повідомили журналістам «Трибуни»  робітники, які працюють на будівництві платформи ст. «Княжичі», із  колодязя, що біля чергового посту зупинки «Княжичі», вони беруть воду щодня протягом останніх чи не півроку. Воду не пили, лише використовували для робочих потреб – замісу розчину та миття рук. Чоловіки кажуть, що колодязь був накритий дерев’яним трикутним дахом – «грибком»  із діркою невеликих розмірів, яка також закривалася лядою. Відра на криниці не було – беруть його у чергової на посту. 5 квітня робітники набирали воду для вмивання. Нічого незвичного не помітили: ні стороннього запаху чи зміни кольору води, розповідають робочі. Нічого дивного не помічали і чергові зупинки «Княжичі», коли набирали воду для поливання квітів та миття підлоги. Кажуть, не пили її лише тому, що вода мала неприємний присмак. А вже наступного дня, у суботу 6 квітня, одна із чергових повідомила поліції про страшну знахідку. Жінка на цю тему говорити відмовляється, каже, від побаченого в криниці отримала великий стрес.

На місце події прибули правоохоронці, а згодом і рятувальники, які й витягли тіло чоловіка. За словами правоохоронців, тіло було без ознак насильницької смерті. Зі слів рятувальників, чоловік пролежав у колодязі довгий час, позаяк обличчя було набрякле. Впізнавала тіло Катерина Кудріна. Жінка до останнього вірила, що син живий.

Від автозупинки «Розвилка» син не дійшов до дому півшляху, розповіла журналістам «Трибуни» Катерина Кудріна. Як сталося, що молодий чоловік  лютневої ночі опинився у  колодязі – невідомо. Зі слів жінки, у цій криниці була смачна вода і сини раніше її набирали.

Як розповіли робітники, сьогодні, 11 квітня, служба, яка обслуговує залізничні колії, викачала з криниці всю воду, яку напередодні кілька днів хлорували, та вичистили водойму. Колодязь, глибина якого сягає 2, 5 м, прикрили залишками зруйнованого накриття.

За фактом смерті людини поліція  відкрила кримінальне провадження за ст. 115 ККУ. Експертиза триває.

Сергія Кудріна поховали 9 квітня.

Поділитись

Про Автора

Ющенко Ірина

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"